Korrosioonitööd

Home / Korrosioonitööd

Korrosioonikaitsetööde teostamise  kirjeldus:

Töö esimeses osas pestakse auto põhi ja porikoopad tugeva survepesuriga KÄRCHER väga korralikult puhtaks. Võetakse ära logarid ja põhjaplastikud. Kliendi soovi korral ka poritiibade-ja küljekarpide laiendid. Peale seda korratakse pesemist poristes kohtades uuesti. Pestud pinnad kuivatatakse, võimalusel tehakse seda värvikambris, et oleks võimalik protsessi kiirendada. Esimene korrosioonikaitsekiht on hea voolavusega korrosioonikaitsevedelik  Dinitrol ML mis on mõeldud karpide ja liidete korrosioonitõrjeks. Aine ülesanne on aeglustada või peatada korrosiooni edasine aktiivne tegevus tungides kõik võimalike pragude ja liitekohtade vahele. Antud ainega töödeldakse kogu põhi, põhja all olevad karbid nii seest kui väljast, esiraami alatala ja esimesed sisemised poritiivad, küljekarbid seest poolt, tagatiiva sisemised kaared, esi- ja  tagaluugi sisemised servad, kõik porikoopad ja sildade osad. Antud aine kuivab ca 8-12 tundi jättes pinna kergelt õlise, kleepuva kaitsekihi. Järgmisel päeval kantakse põhjale ja porikoobastele  põhjamastiks Dintrol 4941/CAR . Antud toode lisab täiendava roostekaitse ning lisab pehmendava kaitse kivide poolt tekitatud löökide eest. Töö viimases etapis paigaldatakse tagasi põhjakaitsed ja logarid. Enne auto kliendile üle andmist pestakse auto väljast puhtaks. Kogu töö võtab aega keskmiselt 2-3 päeva.  Soovitav on sisepindadel uuendada kaitsekihti 2 aasta tagant ning põhjamastiksit kolme aasta tagant.

Oluline teada:

Paljudes korrosioonikaitse teenust pakkuvates töökodades ei võeta töö käigus ära põhjakatteid ega logareid. Sellise töö puhul ei pääse korrosioonikaitseaine kõige problemaatilisematesse piirkondadesse, milledeks on just porikoopad. Porikoobaste ja plastikute vahele on aja jooksul kogunenud mustust mis hoiab enda sees niiskust ega lase detailil ära kuivada ja põhjustab korrosiooni. Lisaks osad teenindused piirduvad ainult esimese kaitsekihi paigaldusega, teist  põhjamastiksi kihti ei panda, mille tõttu on esimene kiht vastuvõtlikum vigastustele ning seda tuleb tihedamini uuendada.

Meil on kogemust üle kümne aasta autode värvimisel ning oskame kindlasti kliendi jaoks leida ka mõistliku lahenduse, kui vajavad värvimist juba roostetavad küljekarbid või poritiiva servad.

Täiendavat infot põhja- ja värvipindade korrosioonikaitse kohta leiate meie  blogist .

Korrosioonikaitsetööde hinnakiri:

Pakett Mida teeme  

Sõiduauto

 

Maastur,  väikebuss >6m

Soolapesu *Auto väline pigipesu, shampoonipesu, põhja ja porikoobaste pesu tõstukil 89.-  95.-
Korrosioonitõrje nr1 *Põhja ja porikoobaste pesu ning kuivatus. *põhja ja porikoobaste katmine korrosioonivastase kattekihiga (Bardahl Under-coating või Dinitrol 4941/CAR). 220.-  270.-
       
 

Korrosioonitõrje nr2

 

KAHEKIHILINE KORROSIOONIKAITSE.

*Põhja ja porikoobaste pesu ning kuivatus. *Põhja-, porikoobaste-, uste-, esikapoti-, tagaluugi-, tagatiiva ja küljekarbi sisepindade katmine hea tungivuse ja vett hülgava õliga (Dinitrol ML). *Põhja ja porikoobaste katmine abrasiivkahjude vältimiseks kattekihiga  Dinitrol 4941/CAR .

320.- 370.-
       
       
       
 

Korrosioonitõrje nr3

 

KAHEKIHILINE KORROSIOONIKAITSE KOOS PLASTIKOSADE TEISALDUSEGA.

 *Põhja-, porikoobaste-, uste-, esikapoti-, tagaluugi-, tagatiiva- ja küljekarbi sisepindade katmine hea tungivuse ja vett hülgava õliga  Dinitrol ML*Põhja ja porikoobaste katmine abrasiivkahjude vältimiseks kattekihiga (Dinitrol4941/CAR). *Logarite ja põhjaplastikute tagasi paigaldus. *Auto *Auto logarite- ja põhjakatete eemaldus. *Põhja-, ja porikoobaste pesu ning kuivatus.välipindade pigipesu.

420.- 490.-
Korrosioonitõrje nr4  KORROSIOONIKAITSE UUENDAMINE

*Põhja ja porikoobaste pesu ning kuivatus. *Põhja-, porikoobaste-, uste-, esikapoti-, tagaluugi-, tagatiiva ja küljekarbi sisepindade katmine hea tungivuse ja vett hülgava õliga (Dinitrol ML). * Kahjustatud kohtade (põhja-, porikoobaste) katmine abrasiivkahjude vältimiseks kattekihiga  Dinitrol 4941/CAR .

 240.-  300.-
       
       
       
       

*Sõidukid pikkusega üle 6m lisandub hinnale 20%

*Raamiga sõidukitele (maasturid ja pick-up) lisandub hinnale raami pesu 50-100 eur

*Põhja katmine roostesurmaga, 30 eur/1 kiht.

*Korrosiooni mehaaniline eemaldamine 35 eur tund

Broneeri aeg: